آگرین طراح و تولید کننده تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی و فست فود

گروه آگرین مشاور,طراح و تولید کننده مدرنترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی و صنایع وابسته منطبق با تکنولوژی روز دنیا

محصولات آگرین
برخی از کارهای ما
ما نه اولين هستيم نه بهترين،بى ادعا شروع كرديم تا با رويكردى جديد مسيرى را فراهم كنيم تا شما درخلاقيت ، زيبايى و کیفیت تنها یک انتخاب داشته باشد.
شرکت صنعتی آگرین تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، فست فودها ، سرخانه‌های صنعتی ، تجهیزات بیمارستانی و... ارائه دهنده خدمات مرتبط در راستای رضایت مشتری و با بهترین کیفیت در خاورمیانه می‌باشد.
از معیارهای اصلی شرکت نوآوری وخلاقیت در خلق محصولات جدید همراه با تکنولوژی روز دنیا و مناسب با انتظارات ونیاز مشتریان و تامین هدفمند منافع مشتریان می باشد. شرکت آگرین با برخورداری از امکانات و تجهیزات مناسب ساخت و تولید از یکسو وبا بهره مندی از دانشهای فنی روز دنیا علاوه بر مشاوره ،طراحی و اجرای پروژه های آشپزخانه صنعتی مطابق با استانداردهای موجود (( کیفی (ظاهری و عملکردی) ، بهداشتی ، زیست محیطی و .... )) و همچنین نحوه آموزش علمی و کاربردی سیستم صنعتی به مشتریان گام موثری در کسب اعتماد و رضایت مشتری و بهره مندی از نتایج مطلوبتر (کسب بازارهای هدف) اقدام می نماید. لذا شرکت برای مشـارکت در تقویت بنیانهای اقتصـادی در ایران و خودکفـایی بین المللی و عدم خروج سرمایه های ملی آماده پذیرش ساخت و تولید هر نوع سفارش مورد انتظار مشتری با هر نوع تکنولوژی و شرایط خاص می باشد.
Agreen Co
آدرس کارخانه: البرز - کرج - کمالشهر - بلوار پیام - خیابان سوم
آدرس دفتر مرکزی: البرز - کرج - مهرویلا - بلوار معلم - مجتمع میلاد
آدرس فروشگاه: تهران - تهران - جمهوری - خیابان دانشگاه شمالی - پلاک 82
02633528251 دفتر مرکزی فروش
02634815142 کارخانه
09122680670 همراه - خاموشیان
09120659472 همراه - مدیریت فروش
02633527699 تلفکس
agreen.ind@gmail.com